Висотні роботи на елеваторах
Спеціалізовані комплекси, які здатні зберігати зернові культури, потребують періодичного обслуговування та ремонтних робіт. Замовити гідроізоляцію зерносховищ у Києві, Чернігові, Черкасах, Вінниці ви можете на нашому сайті.
Цінність та актуальність елеваторів та зерносховищ в Україні
Щоб зерно не зіпсувалося важливо, щоб технологічні умови зберігання були ідеально дотримані. Працездатність обладнання також важлива, і компанії, які займаються висотними роботами на подібних об'єктах, також виконують ремонт обладнання сільськогосподарських споруд.
Чому треба замовити послуги з гідроізоляції елеваторів Київ та область саме у нас
Існує кілька способів очищення: сухе очищення - проводиться механічним шляхом, гідроструминне - дане очищення проводиться гідроударами. Виділяють гідроструменеве та механічне очищення силосів, і якщо вам потрібні ці послуги, то ціна на подібні роботи коливається в залежності від компанії.
ALPCOM – ми виконуємо комплексний ремонт елеваторів Київ,Чернігів, Черкаси, Вінниця
Враховуючи те, що на стики та шви конструкції зерносховища припадає посилене навантаження, ці місця вважаються найуразливішими на об'єкті. Герметизація міжпанельних швів елеватора Київ, Чернігів, Черкаси, Вінниця дозволяє відновити міцність конструкції та її гідроізоляційні характеристики. Якщо виникла необхідність видалити цемент, борошно або інші продукти з поверхні силосу, що злежався, або потрібно обробити силос зсередини спеціальним складом, то без послуг промислових альпіністів не обійтися.
Герметизація швів силосів елеватора у Києві та області –
яку компанію обрати
Одним із головних питань на елеваторі є процес контролю температури зерна під час зберігання. Термометрія - це система, яка дозволяє вимірювати і контролювати температуру зернової маси, щоб уникнути її псування. Також ми пропонуємо: встановлення та ремонт вентильованих фасадів за доступним прайсом. Термометрія зерносховищ замовити Київ та область ви можете в нашій компанії.

Враховуючи те, що збереження врожаю зерна не менш важливе, ніж збирання зернових культур, підтримання зерносховищ у належному стані – важливе та відповідальне завдання. Дані роботи з легкістю виконає команда досвідчених фахівців від компанії ALPCOM, яка займає лідируючі позиції з цих робіт у у Києві, Чернігові, Черкасах, Вінниці. Обслуговування бетонних, а також металевих елеваторних сільськогосподарських комплексів – завдання лише під силу професіоналам.

Співробітники компанії ALPCOM мають всі необхідні дозволи до роботи на даних об'єктах і виконують роботи навіть у важкодоступних місцях, в яких немає можливості застосувати висотну техніку або будівельні ліси. Ціна на ремонт елеваторів та зерносховищ у Києві, Чернігові, Черкасах, Вінниці в нашої компанії доступна та прозора, щоб отримати прайс – зверніться до менеджерів компанії.


З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda