Встановлення та ремонт вентильованих фасадів у Києві
Вентильований фасад є особливою конструкцією – коли облицювальний матеріал (штучний камінь, композити) монтуються на зовнішній бік стін будівель разом із непроникними та утеплюючими матеріалами.

Встановлення вентильованих фасадів під ключ Київ – робота для професіоналів
Батьківщиною винаходу вважається Німеччина – вперше цю методику застосували німецькі будівельники у 50-х роках минулого століття, але пік затребуваності припав на 2020-ті роки.

Наразі технологія повністю відпрацьована та доведена до досконалості.

Використовуються в косметичних ремонтах будівель та споруд – це не вимагає суттєвих трудовитрат та матеріальних вкладень, дозволяє швидко надати пристойного вигляду навіть старій споруді.

Випускаються різних дизайнерських стилів, що дозволяє відновлювати споруди відповідно до потрібного архітектурного напрямку. Доречі, в нас найдоступніша ціна на ремонт вентильованих фасадів Київ та на блискавкозахист будінків та промислових споруд.
Можна надати будівлі кардинально інший вигляд, використовуючи різні фактури, кольори та форму оздоблювальних плит. Конструкція є одночасно і утепленням споруди, що є актуальним у регіонах з холодним кліматом.

Шари вентильованого фасаду уповільнюють тепловіддачу – це знижує витрати на опалення. Сприяють кращій звукоізоляції – ідеальне рішення, якщо будівля розташована на вулиці або поблизу промислових підприємств.

Наша компанія також пропонує ремонт вентильованих фасадів під ключ Київ, роботи виконуються нашими штатними спеціалістами швидко та якісно.


Монтаж навісного вентильованого фасаду Київ
Оновлення будівлі за допомогою вентильованих фасадів обійдеться дешевше, ніж ремонт наявних. Обслуговування та ремонт вентильованого фасаду полягає лише в заміні пошкоджених елементів, підібраних за формою та кольором.

Процес відбувається в короткі терміни, при цьому погодні умови особливого значення не мають. Конструкція є довговічною, після монтажу дається гарантія на строк – залежно від категорії об'єкта. Для клімату міста – це оптимальне рішення щодо швидкості та вартості робіт.

Наша компанія пропонує як самі роботи, так і підбір матеріалів для створення виду в необхідному дизайні – від класики до будь-якого сучасного варіанта. Замовити монтаж вентильованого фасаду Київ ви можете у нас на сайті.
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda