Приклади виконаних робіт, якими пишається наша команда

Виконуємо висотні роботи будь-якої складності!
Портфоліо промислового альпініста Київ
Спеціалісти нашої компанії мають величезний досвід, наметаний погляд на об'єкти різних типів, крім того – ми пропонуємо помірні розцінки та швидкі терміни виконання робіт.

Виконати усі роботи грамотно можуть тільки професіонали – не ризикуйте робити це самостійно або доручати сумнівним майстрам. Портфоліо висотних робіт промислових альпіністів – важлива складова вибору компанії-підрядчика, адже ви можете переконатися у професіоналізмі та якості виконання переглянувши приклади робіт. Наша компанія займається висотни роботами, монтажем систем захисту від блискавки не перший рік, досвідчені висококваліфіковані фахівці зуміють підібрати оптимальний комплекс для будівлі будь-якого типу з урахуванням специфіки клімату, тобто – частоти та тривалості гроз у нашому регіоні.

Приклади робіт з промислового альпінізму Київ виконаних майстрами нашої компанії
За погодженням термінів виконання робіт враховуються усі робочі моменти, тому за фактом наш замовник приймає готовий об'єкт у той термін, на який розраховував, це підтвержується фотографії у галереї промислових альпіністів.

Після закінчення робіт гарантійне обслуговування терміном – залежно від об'єкта. Здійснюємо також сервісне обслуговування – швидкий виїзд при виявленні проблем, діагностика та усунення будь-яких неполадок – аж до найскладніших поломок.

У цьому розділі ви можете ознайомитися з фото робіт з промислового альпінізму: фасадними, покрівельними, висотними роботами, які були виконані робітниками компанії ALPCOM.

Вентильовані фасади та промислові висотні роботи портфоліо Київ
У конструкції монолітних фасадів основні вимоги до утеплювача – висока щільність, хороші шумоізоляційні властивості та достатня паропроникність, що виключає скупчення під облицюванням вологи, яка рано чи пізно неминуче веде до утворення грибка. Сьогодні кращими утеплювачами для вентфасадів визнані базальтова вата, що є екологічним, негорючим матеріалом, що відноситься до середнього цінового сегменту, і пінополіуретан, що напилюється, - дорогий варіант, ППУ виконує також функцію звукоізоляції і герметика, оскільки не має швів. Промисловий альпінізм фото об'єктів Київ ви можете подивитися у галереї сайту.

«Мокрі» фасади утеплюються пінопластом – найбільш бюджетним матеріалом, або базальтовою ватою – що виходить дещо дорожчим. Варто пам'ятати, що фасади будівель - не просто декор або елемент, що дозволяє гармонійно вписати будівництво в ландшафт, вони мають ще й функціональне значення в плані комфорту і тривалості експлуатації будівлі без косметичних ремонтів.

Фотографії висотних робіт допоможуть визначитись з вибором підрядника для виконання найрізноманітніших завдань. Будьте впевнені, наші промислові альпіністи виконають усі завдання, навіть найскладніші на найвищому рівні. Компанія ALPCOM має великий досвід у вирішенні складних завдань – від ремонту елеваторів до утеплення квартир у багатоповерховому будинку. У цьому ви можете переконатися подивившись приклади успішно виконаних об'єктів (портфоліо висотних робіт Київ).

Необходима консультация?
Отправляйте заявку
и мы свяжемся с вами в кротчайшие сроки!
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности.
Made on
Tilda