Блискавкозахист будівель і споруд під ключ у Києві
Сезонні грози властиві практично всім регіонам країни, і для Києва це погодне явище винятком не є. Якщо споруда не обладнана блискавкозахистом, то негативні наслідки можуть бути різними, при цьому від розмірів будівель і споруд, а також матеріалів, з яких вони зведені, рівень небезпеки не залежить - він однаково високий. Можливі вихід з ладу побутових електроприладів, займання в осередках ураження блискавкою, пожежа в усьому будинку внаслідок замикання електропроводки, при цьому люди, що знаходяться на об'єкті, ризикують отримати опіки або постраждати якось інакше.

Чому варто замовити блискавкозахист промислових споруд Київ у нас?
Підбір здійснюється виходячи з індивідуальних характеристик споруди – її призначення, фізичного стану, матеріалів, з яких вона зведена, поверховості та інших факторів, щоб у грозу було забезпечено максимальний ступінь захисту – адміністративної будівлі, житлового будинку, складу, господарської споруди та ін.
Блискавкозахист та монтаж громовідводу Київ – руками професіоналів, це комплекс спецпристосувань, що забезпечує безпеку об'єкта, майна, що знаходиться в ньому, а також людей усередині та біля нього, від ураження електричним розрядом при попаданні в нього блискавки шляхом тяжіння удару та прийняття його на себе з подальшим відведенням струму в ґрунт, де він нейтралізується, перестаючи представляти небезпеку. Тобто система блискавкозахисту гарантує уловлювання заряду та розсіювання його електростатичної потужності у ґрунті без несприятливих наслідків для майна та людини.

Яка ціна на блискавкозахист промислових об'єктів Київ
Вищеописана зовнішня система, яка називається пасивною, встановлюється найчастіше, проте можливий монтаж активної – менш громіздкої, а саме – блискавкоприймача з випереджальною емісією стрімера. При спрацьовуванні такої системи генерується електричний заряд, що випереджає швидкість блискавки, що дозволяє розсіяти його не під самим об'єктом захисту, а поряд з ним, тим самим - розширюється зона захисту будівлі. Монтаж та проектування блискавкозахисту у Києві замовити ви можете на нашому сайті.

Види та особливості систем: внутрішній і зовнішній блискавкозахист будинків
Ми монтуємо системи двох видів:

• Внутрішні – це системи, утворені вирівнювачами потенціалів, що не допускають у мережах перевантаження та стрибки напруги, що унеможливлює вихід електричних приладів з ладу під час грози.

• Зовнішні – в конструкцію входять блискавкоприймач (у вигляді стрижня, троса або сітки – виходячи з конструктивних особливостей будівництва), струмовідвід (блискавковідвід) та заземлювач. Призначення – відведення електростатичного заряду до ґрунту. Ціна на блискавкозахист котеджів під ключ Київ в компанії «ALPCOM» доступна, і довірити цю послугу можна тільки професіоналам – адже це дуже важлива річ, вона необхідна для захисту людей, і для захисту майна. Струмовідвід може бути двох типів - провідником, що відводить заряд безпосередньо в землю, або елементом, що приймає його на себе, з наступним переведенням напруги в ґрунт. Також ми пропонуємо послугу - архітектурне освітлення фасадів.

Вибір зовнішнього блискавкозахисту залежить від розташування будівлі. Так, якщо будова - в центрі, стрижневий блискавкоприймач може погіршити міський пейзаж, тому ми прокладемо по ковзанах трос або покладемо на покрівлю сітку.

З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda