Архітектурне освітлення фасадів у Києві
Архітектурне освітлення дозволяє надати будівлям та спорудам у вечірній та нічний час вигляд, можливо, ще ефектніший, ніж вони виглядають при світлі дня. Цю техніку використовують у всьому світі – висвітлюють історичні споруди, пам'ятки, пам'ятники, монументи та ін., що дає можливість поглянути на об'єкти, які давно стали звичними, інакше.
Архітектурне освітлення і підсвічування фасадів створює особливу романтичну атмосферу городянам, що прогулюються вечірніми вулицями, загадкову – для туристів, у Новорічні дні, на Різдво та Великдень – святкову для всіх. Це зроблено настільки красиво, що навіть місцеві жителі іноді спеціально ходять милуватися світловими ефектами. Можливості підсвічування, що має, до речі, ще й практичну користь у плані комерції – привернення уваги потенційних споживачів зробило архітектурне висвітлення затребуваним у різних компаній.
Які переваги має архітектурна підсвітка фасаду будинків Київ
Архітектурні комплекси та невеликі споруди з підсвічуванням починають виглядати не просто привабливо, а й респектабельно – спеціально підібране освітлення дає відчуття, що компанії, які займають офіси всередині, успішні, а тому надійні. Таке висвітлення, поруч із рекламою, є інструментом створення іміджу фірми чи організації.
Архітектурна підсвітка фасадів: яка ціна в компаній у Києві?
Ми займаємося архітектурним освітленням не перший рік, а тому накопичили чималий досвід у дизайні та монтажі підсвічування будівель різних типів – з урахуванням сфери діяльності розташованих там компаній, загальної забудови даного мікрорайону, щоб підсвічування органічно вписувалося в навколишній ландшафт, а також відповідало діловому та культурному мікроклімату даного мікрорайону.
Сьогодні підсвічування прикрашає адміністративні та офісні будівлі, значні міські споруди, концертні та виставкові зали, театри, торгові центри тощо. Також ми займаємось висотними роботами на елеваторах.

В наявності сучасне обладнання, використовуються нові технології, що дозволяють встановити освітлення максимально швидко і за розумні гроші. Архітектурне підсвічування фасадів будівель Київ можна замовити на сайті компанії «ALPCOM».
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda