Замовити ремонтні роботи на елеваторах Київ
Герметизація швів залізобетонних елеваторів (герметизація швів між зовнішніми панелями) – дуже важливі роботи. У 50% випадків між панелями виникає щілина, що завдає шкоди врожаю. Герметизація структурних швів займає одне із перших місць у списку наших послуг. Роботи з обслуговування елеваторів Київ теж виконує наша команда професійних промислових альпіністів.
Послуги з висотних робіт на елеваторах Київ, Черкаси, Вінниця, Чернігів
Наша команда підбирає якісні матеріали, щоб зерносховища не лише залишалися в хорошому стані якомога довше, а й не дозволяли врожаю вбирати шкідливі хімічні речовини. Робота з перевіреними постачальниками дає можливість використовувати якісну сировину.

Покриття елеваторних конструкцій У будь-якому елеваторі може спостерігатися підвищена концентрація вологи, яка може пошкодити не тільки вміст, але і саму конструкцію. Крім того, високий вміст вологи може призвести до руйнування складних конструкцій. Більшість елеваторів побудовано з бетону, який з різних причин може стати пористим. Це призводить до того, що структура вбирає вологу через свої пори, внаслідок чого матеріал деформується і виходить з ладу. Щоб захистити конструкцію від атмосферних явищ і вологи, що утворюється в процесі експлуатації, елеватори слід своєчасно фарбувати.


Також у процесі фарбування варто виконувати ремонт оцинкованих поверхонь, а також гідроізоляцію. Ми використовуємо провідні технології для видалення старої фарби з поверхні об'єкта, цей метод є найефективнішим способом очищення силосу.

Регулярний огляд та ремонт даху елеватора потрібні для підтримки його захисних функцій. Для різних матеріалів покрівлі потрібні різні види ремонту. Ремонт на елеваторах альпіністи Київ виконують швидко, якісно та на довгий термін.
Ремонт та фарбування елеваторів Київ Чернігів, Черкаси, Вінниця
Ремонт жорстких та м'яких покрівель. Не варто чекайте до останньої хвилини, щоб виправити цей тип проблеми, оскільки це вимагає мінімальних витрат і може бути виконано в найкоротший термін.

Ремонт та відновлення залізобетонних колон теж часто є необхідним для елеваторних конструкцій. Це пов'язано з тим, що під час використання цих елементів може утворитися багато тріщин і розколів, команда «ALPCOM» виконає все швидко та надійно.
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda