Утеплення фасаду будинку взимку Київ
Комфортна температура всередині приміщень в холодну пору року залежить від якості фасадів. Саме через стіни споруди до 30% відбувається тепловтрата, внаслідок чого зростають витрати на обігрів кімнат, порушується мікроклімат – вдома можуть завестися грибок та чорна пліснява. Вихід – зовнішнє утеплення стін.
Роботи з утеплення фасаду взимку Київ – які існують способи
Технології утеплення є різні. Ефективність завжди висока, вартість робіт залежить від виду утеплення. Але ось не всі роботи можна проводити будь-якої пори року. Укладання фасаду можна виконати різними способами, це залежить від погодних умов та поверхні стін.
Замовити утеплення стін зовні взимку Київ – правильне рішення, адже це допоможе зберегти тепло в середині приміщення в зимовий період. Наша компанія має перевірені технології, які дозволяють зробити якісні роботи навіть в холодних умовах.

Наприклад, навісні композитні панелі, сайдинг або профнастил – вентильований фасад, коли повітряний прошарок між облицюванням і теплоізоляційним матеріалом дає додаткове тепло. Монтаж можливий за будь-яких погодних умов.
Мокрим способом – оштукатурювання (сухі суміші розлучаються водою та наносяться на стіни). Роботи неможливо виконувати за низьких мінусових температур. Ціна на утеплення фасадів взимку Київ – в нашій компанії нижча, ніж у конкурентів.

Якщо роботи здійснюються в мороз (не встигли завершити до холодів, невідкладна необхідність монтажу фасаду), є вихід – робочу ділянку ізолювати поліетиленовою плівкою, встановити на лісах теплові гармати, після завершення робіт дати штукатурці повністю висохнути.
Утеплення фасадів в зимовий період Київ – це вигідно
Після утеплення фасаду мокрим способом для естетики можливе декоративне покриття кольоровим побілкою або обробка сайдингом або іншими матеріалами.

Послуги з утеплення фасаду взимку Київ ви можете замовити в професійної команди промислових альпіністів – компанії «ALPCOM». Ми допоможемо зберегти тепло у квартирі або заміському будинку.
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda