Різниця двох систем утеплення: «мокрий» та «вентильований фасад»

Що краще - «мокрий» та «вентильований фасад»? Перш за все, це спосіб їх встановлення та захист будівлі від вологи. "Мокра" система утеплення передбачає нанесення шару ізоляційного матеріалу безпосередньо на зовнішню стіну будівлі з подальшим нанесенням шару штукатурки або іншого оздоблювального матеріалу. Замовити монтаж мокрого фасаду під ключ Київ краще у перевіреної компанії.
«Монтаж мокрого фасаду»: замовити утеплення Київ
Цю систему іноді називають системою ізоляції «суцільної стіни». Основною перевагою цієї системи є те, що вона забезпечує відмінну ізоляцію, зменшуючи втрати тепла через стіни та підвищуючи енергоефективність. Однак важливо переконатися, що ізоляційний матеріал встановлений правильно та захищений від вологи, оскільки надмірна вологість може призвести до руйнування ізоляції або розвитку плісняви та грибка.
Ми працюємо не тільки по Києві, а і по області: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Сквира, Березань, Українка, Коцюбинське, Гостомель, Кагарлик, Тетіїв, Бородянка, Узин, Миронівка, Рокитне, Тараща, Баришівка, Іванків, Макарів, Велика Димерка та інші. Замовити утеплення фасаду у Києві ви можете на сайті компанії «ALPCOM».
«Монтаж вентильованого фасаду»: замовити утеплення в Києві
Система утеплення «вентильований фасад» передбачає створення зазору або порожнини між утеплювачем та зовнішньою стіною, що дозволяє повітря циркулювати та випаровуватися волозі. Основною перевагою цієї системи є те, що вона забезпечує відмінний захист від вологи, оскільки будь-яка вода, що проникає через зовнішню стіну, відводиться від ізоляційного матеріалу та випаровується. Замовити монтаж вентильованих фасадів під ключ Київ можете за телефонами у розділі «Контакти».
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda