Вітання Діда Мороза альпініста через вікно Київ
Новий Рік в Україні неможливий без снігу, а для дітей – без вітання Дідуся Мороза або Санта-Клауса! І мандарини тепер нарівні з манго або модним салатом із селери зі свіжими огірками взимку можуть бути святковим частуванням, якщо ми того забажаємо. Замовити Діда Мороза альпініста у Києві ви можете в нашій компанії. Ми спеціалізуємось на цих послугах, адже у штаті працюють професійні промислові альпіністи. Особливо, якщо потрібно, щоб у розпал свята він увійшов до вас у вікно кудись на поверх так 16-й чи 10-й. Саме це ми вам пропонуємо.
Нюанс – наші співробітники не перший рік займаються вітаннями. Ви не побачите у вікні нудного дядька – наші альпіністи ще й артисти! Прекрасно ладнають із дітьми різного віку. Навіть 10-річна дитина та 80-річна тітонька повірять, що Дід Мороз справжній!
Дід Мороз у вікно або балкон на Новий рік Київ
Наші Діди Морози вміють працювати на висоті. Чому? Тому що справжні дідусі літають на санях з оленячою упряжкою саме по небу. Адже вони чарівні. Усі діти знають це. Справа в тому, що їхати по снігу через ліси не завжди виходить - швидше по небосхилу дістатися дітки, що чекає подарунків і казки. Будь-яка дитина зрадіє, якщо в розпал новорічного застілля або за сніданком напередодні святкової ночі хтось постукає у вікно, і ось ваші син, донька, онуки відсмикнули штору, а там, ні, не пташка, а живий Дід Мороз!
Дід Мороз альпініст для дітей Київ 2022/2023 – від компанії ALPCOM
У нашому штаті працюють промислові альпіністи з офіційними припущеннями до висотних робіт. Самостійно спускатися з даху багатоповерхівки на тросах дуже небезпечно, а верхолаз зробить це професійно та просто. Вітання від Діда Морозу альпініста Київ краще замовити у компанії, яка спеціалізується на таких послугах. Не варто замовляти такі складні послуги у приватників, бо для того, щоб все пройшло безпечно та якісно потрібні спеціальні навички та досвід.

Дідом Морозом на висоті можна дивувати і дорослих гостей! З практики - дорослі радіють чи не більше, ніж діти. Дід Мороз альпініст недорого Київ – замовити послугу за найкращою ціною ви можете на сайті компанії «ALPCOM», попередньо ви можете передати нашим працівникам подарунки, які хотіли б подарувати діткам.

З нас – гарні, чисті казкові костюми та шоу-вітання, з вас – заздалегідь передати подарунки для ваших дітей та гостей.

Дід Мороз у двері – це нудно. Замовити послугу Дід Мороз у вікно Київ ви можете у професійних промислових альпіністів. З нами у Новий Рік у багатоквартирні будинки казки, як їм належить, заглядають прямо з неба!
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: Alpcom007@gmail.com
Телефон: +38 093-232-43-44

Made on
Tilda